-> Skočit rovnou na obsah

Internetová zastavárna

Internetová zastavárna - Vaše domácí zastavárna

Naše zastavárna se řadí do kategorie Bazary a zastavárny a vznikla za účelem neustálé poptávky našich klientů o tuto službu. Na tomto základě jsme se rozhodli vytvořit jednoduchou možnost vyřízení nebankovní rychlé půjčky bez doložení příjmů a registrů. Naší nebankovní půjčku si můžete vyřídit z pohodlí domova, bez návštěv a běhání po jiných zastavárnách. Veškeré starosti a předání necháváte na nás ! Díky naší „online zastavárně“ ihned víte kolik Vám půjčíme.
V naší zastavárně se zastavují jak movité věci např. auta, motorky, stroje, nářadí atd. tak i nemovité věci např. rodinné domy, byty, chaty, pozemky atd.
Jednou z mnoha využívaných služeb je autozastavárna, motozastavárna, tedy krátkodobá nebankovní půjčka s možností prodloužení, kdy je dáno např. auto do zástavy nebo motocykl do zástavy. Tato půjčka se dále rozděluje na zástavu auta, zástavu motocyklu, kdy vozidlo chcete nadále využívat a zástavu automobilu, zástavu motocyklu, kdy vozidlo je umístěno na našem hlídaném parkovišti. A kde nejvíce naše zastavárna působí?
Hlavní působnost naší zastavárny je především v Královéhradeckém (zastavárna Hradec Králové) a Pardubickém kraji (zastavárna Pardubice), ale v případě poptávky i z jiných krajů a měst se nebráníme rozšířit naší působnost. Hlavní působnost máme v těchto městech: Hradec Kralove, Pardubice, Jaroměř, Náchod,Josefov, Týniště nad Orlicí, Třebechovice, Trutnov, Dvůr Králové nad Labem, Bydžov, Chrudim, Nové město

Naše klienty nejvíce oslovily tyto naše produkty:

- stroj do zástavy
- nářadí do zástavy
- auto do zástavy
- výkup strojů
- výkup nářadí

Co je naší hlavní předností?

Hlavní předností naší zastavárny je množství finančních produktů, které nabízíme a to např.:
- rychlé půjčky bez registrů a dokládání příjmů
- rychlé půjčky oproti zástavě
- rychlé půjčky před výplatou tzv. mikropůjčky
- nejvýhodnější nebankovní hypotéky se zástavou nemovitosti s dlouhodobou splatností
- vyplacení exekuce na nemovitosti
Veškeré půjčky jsou bez poplatku předem !!!

Neváhejte nás kontaktovat